Strona główna
Kalendarze adwentowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
poniedziałek, 10 grudnia 2018 07:46

 

Z ogromną przyjemnością ogłaszam zwycięzców konkursu ' Adventskalender'. Cudowne kalendarze wykonali 
 Oliwier Kobylarz z klasy 7 - kalendarz w kształcie choinki oraz Kuba Stecyk z klasy 8 - kalendarz z niespodziankami i pociągiem. Dwie prace są równie piękne, pomysłowe i wymagały dużego wkładu pracy.
Serdecznie gratuluję ! 
                                                                                                                Marzena Szramowska

 

 

 

Więcej…
 
DZIEŃ MIKOŁAJKOWEJ CZAPY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Pfeiffer   
piątek, 07 grudnia 2018 22:17

DZIEŃ MIKOŁAJKOWEJ CZAPY!

Więcej…
 
Biblioteka krainą fantazji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
piątek, 30 listopada 2018 11:09

 

Uczniowie klas 0 - III SP kolejny raz brali udział w zajęciach w PB w Nowakowie, w ramach projektu „Biblioteka krainą fantazji”. Tym razem  uczniowie obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „ Pipi Skarpetka”.  Po pełnym humoru spektaklu pani Basia wręczyła dyplomy i upominki uczniom,  którzy zostali nagrodzeni w Gminnym Konkursie Plastycznym. Kolejny  raz bibliotekę  odwiedzimy 4 grudnia na kolejnym spotkaniu w ramach projektu.

   

Więcej…
 
Jak zdobyć kartę rowerową? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
piątek, 30 listopada 2018 11:06

 

Taki temat na zajęciach wychowania komunikacyjnego w klasie IV omawiał dzisiaj, tj. 29.11. 2018r. przedstawiciel WORD, pan Adam Borowiecki. Uczniowie dowiedzieli się  z jakich części składa się egzamin na kartę rowerową, oraz jaki zakres wiedzy z zakresu BRD ich obejmuje. Dowiedzieli się także, jakie umiejętności praktyczne sprawdzane są na rowerowym torze przeszkód.  Pan Adam przypomniał  uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach w czasie  późnej jesieni i zimy. Szczególną uwagę zwrócił na konieczność noszenia elementów odblaskowych.

 

 

Więcej…
 
Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
środa, 28 listopada 2018 12:14

W dniu 27 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastyczno-literackiego „Jestem widoczny - jestem bezpieczny na drodze”, którego organizatorem był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Szkoła Podstawowa nr.4 w Elblągu. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie klasy II z naszej szkoły. Wśród swojej grupy wiekowej zajęli następujące miejsca:

Stanisław Mundzia  - I miejsce

Amelia Kowalska     - III miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wanda Tomaszewska

 

 

Więcej…
 
Dom Gier po raz trzeci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
wtorek, 27 listopada 2018 13:06

 

W sobotę 24.11.2018 kolejne 2 grupy zmierzyły się z zagadkami w Domu Gier. Tylko współpraca przynosi zwycięstwo!

 

 

Więcej…
 
Wycieczka - PTTK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
piątek, 23 listopada 2018 12:05

„Szlakiem Wędrowców z Wyspy”


W dniu 13.11.2018 r. uczniowie klasy VI odwiedzili pracownię regionalną przy PTTK w Elblągu. O pracowni i zasobach biblioteki regionalnej opowiadał pan Leszek Marcinkowski – prezes oddziału PTTK w Elblągu. Oprócz ciekawych książek i kronik, uczniowie mieli okazję zapoznać się z mapami najbliższego regionu, które są niedostępne w innych bibliotekach, czy też  innych podobnych instytucjach.

Wyjazd do biblioteki był jednym z projektów realizowanych w ramach szkolnego  programu  „Szlakiem Wędrowców z Wyspy”.

M. Graj

 

 

Więcej…
 
Zdrowie na talerzu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
piątek, 23 listopada 2018 12:04

 

 Zdrowie na talerzu, czyli nasza pierwsza samodzielnie wykonana sałatka warzywna.  Wszyscy stanęli na wysokości zadania i przynieśli potrzebne do sałatki produkty oraz narzędzia do jej wykonania.  Dokładnie pokroiliśmy wszystkie warzywa. Wymieszaniem i ich doprawieniem do smaku zajęła się Pani. Wspólnie spożyliśmy dziś  pełne witamin, makro i mikroelementów śniadanie.  Okazało się ,że to nic trudnego. Mamy w planie kolejne spotkanie kulinarne. Może sałatka owocowa?

  

Więcej…
 
Goście z SP Milejewo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elwira Sarnowska   
piątek, 23 listopada 2018 12:02

 

20 listopada nas (klasa I) i naszą szkołę odwiedzili goście ze SP w Milejewie. Wraz z wychowawczynią, Panią Grażyną Mordak, rodzicami i babciami przyjechała do nas klasa II. Dużo słyszeli o naszej szkole i chcieli zobaczyć czy szkoła wiejska może być nowoczesna.

Oj, to zobaczyli, zobaczyli…Najpierw były wspólne z nami i klasą IV zajęcia sportowe, które poprowadził Pan Piotr Szuba. Potem zabraliśmy gości na prezentację zabaw na magicznym dywanie. Tu gospodarzem była oczywiście Pani Walentyna Świniarska. Następnie pokazaliśmy gościom bibliotekę i kilka gabinetów szkolnych, byliśmy też w odwiedzinach u Pani Dyrektor. Uczniowie klasy II z SP w Milejewie swoją wizytę zakończyli w naszej klasie, gdzie mieli możliwość pracy na tablicy multimedialnej. Wyjechali  zachwyceni i zauroczeni naszą szkołą. A oto kilka zdjęć z tej wizyty.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 70

Statystyka odwiedzin

Losowa fotka

tn_DSC01635.JPG

Kalendarz

Pogoda

Powered by Rounded Corners Joomla Themes .::Hary 2010